Карпати здобули перемогу у надважливий для команди психологічний момент. До матчу багато хто бачив у грі львівської команди не ті ігрові кондиції, що на початку сезону. Зараз для львівської команди, мабуть, не так важливі три пункти в скарбничку, як віра в себе. П'ять програних матчів поспіль, погодьтесь, не свято для будь-якої команди. Звичайно,
не можна сказати, що перемога здобута легко - донецький Металург, як-не-як, команда з досвідом і хорошим підбором гравців. Але зелено-білі нагадали всім, що вони й надалі готові боротися за найвищі місця в чемпіонаті України. Команда Кононова грамотно побудувала гру, а головне, вдало розрахувала сили. Хоча наприкінці матчу склалося таке
враження, що господарі підсіли, і якщо б матч тривав трішки довше, цілком імовірно, Металург вирвав би нічию. Але на те він і футбол, що тут грають 90 хвилин. Тож про все попорядку.

Знаючи атакувальний потенціал обох команд, можна було передбачити, що матч розпочнеться без розвідки. Боротьба проходила в центрі лише задля того, аби організувати свою атаку. Карпати, як і личить господарям, виглядали активніше. Спочатку Кузнєцов ледь не вийшов сам-на-сам з Воробйовим, а потім вже Голодюк опинився на газоні в штрафному
суперника, випрошуючи пенальті – марно. Відразу після цього Соарес ледь не впіймав львів'ян на контратаці, хоч оборонці й не дали йому зблизитись з Тлумаком, півзахисник зумів пробити, але Тлумак цей м'яч витягнув. Взагалі, в першому таймі складі донеччан варто відзначити Соареса – саме він на 30-ій хвилині матчу знову мав подібну нагоду пробити, що він, власне, і зробив, але на цей раз пробив повз ворота. В перші хвилини він був одним з найактивнішим на полі.

Але до цього були два цікаві епізоди в матчі. 16 хвилина – Танаса виходить один на один, але...- офсайд. Сумнівний. У виправдання арбітра можна сказати, що Танаса все одно не забив. А далі був гол. На 25 хвилині Лазіч сфолив на Худоб'яку. Фол не зовсім виправданий , просто в цьому матчі не раз гравці Металурга полюбляли зіграти по ногам Ігора. На цей раз поплатилися. Біля м'яча Федецький та Кожанов. Перший відволікаючим маневром показав, що буде бити, дезорієнтувавши стінку й голкіпера, а Кожанов прекрасним ударом поклав м'яч в правий від голкіпера кут – 1:0. Карпати переривають чотириматчеву незабивну серію.

На другий гол вболівальникам Карпат довелося чекати 15 хвилин. Авелар з флангу віддав передачу на Кожанова, той - на Годвіна. Нігерієць міг знову віддавати на Ігора, який вже був ледь не біля воротарського майданчика, але пробив сам, і не прогадав. Гармата влетіла прямо в дев'ятку. Для воротаря – без шансів. Не минуло й трьох хвилин, як донеччани могли відквитати один гол і піти на перерву з більш обнадійливим для себе рахунком. Через певну незлагодженість львівських захисників, м'яч опинився в Лазіча, якому ніхто не заважав, аби навісити прямо на голову Танасі, але нещастило сьогодні цьому хлопцеві і все – румун пробив в стійку.

Другий тайм вийшов не таким цікавим, як перший. І якщо на початку першої половини зустрічі ініціативою володіли карпатівці, то, почувши, що пахне смаженим, підопічні Костова розпочали другий тайм активніше. Відразу на початку непогано пробивав опорний півзахисник Прийма, але з метрів 25-ти не влучив у ворота. Карпати почали берегти сили, давши волю гравцям Металурга, але тільки не біля своїх воріт. Кононов вдало вибудував лінію оборони, а головне, без особливих помилок діяли захисники. Вже ближче до фінального свитка Кузнєцов міг робити рахунок розгромним, але надто гострим був кут, а часу на зміщення не було, в підсумку удар вийшов в сітку, але з зовнішнього боку.

Неоднозначний епізод стався на 90-й хвилині матчу. Морозюк, якому дали простір в штрафному, опинився перед Тлумаком. Гравець молодіжної збірної України пробив, але влучив у руку Тарасенка, який стояв на лінії воріт. Здавалося, все робив правильно, але не фарт. Що поробиш, аби не виникало питань треба чисті м'ячі забивати. Металург, все ж, добився свого. Сталося це на останній хвилині додаткового часу. Після подачі з кутового, Воловик таки вимучив цей гол для своєї команди, замкнувши навіс головою, що навряд чи стало великою втіхою для Костова або розчаруванням для Кононова.